Valentínske posedenie

Dňa 14.2. sme  v našom zariadení usporiadali Valentínske posedenie. Všetci spoločne sme vytvorili príjemnú atmosféru a upevnili tak svoje priateľstvá. Tieto príjemné chvíle pohody pri počúvaní hudby, vzájomných priateľských rozhovoroch a sladkom dezerte nás opäť zblížili a obohatili.

Popoludnie s knihou

Všetci tí, čo máme radi svety v stránkach kníh sme sa opäť zišli na našom Popoludní s knihou. Najprv sme si zhrnuli kto čo v súčasnosti číta, poprípade dočítal a čo nás zaujalo. Nasledovalo spoločné čítanie z knihy Roberta Fulghuma. Jeho filozofia obyčajného života nás vždy rozosmeje a prinúti sa zamyslieť nad čarom každodenného dňa. Po každom prečítaní príbehu bola malá diskusia o jeho obsahu. Počúvanie sme si spríjemnili voňavou kávičkou. Hodinka s knihou nám ubehla a všetci sa tešíme o mesiac na ďalšie takéto stretnutie s priateľkami knihami.

 

Novoročný turnaj v žolíku a človeče nehnevaj sa

Napriek tomu, že počasie je teraz k naším aktivitám vonku menej priaznivé nevzdávame sa. Ostávame "v hre" a to doslova. Zúčastnili sme sa veľmi zábavného a napínavého Turnaja v žolíku a v človeče nehnevaj sa. Bolo nás spolu 7 týmov a porovnávali sme si naše hráčske schopnosti a sily - samozrejme v priateľskej atmosfére. Okrem príjemného pocitu z hry nám deň spríjemnila i  kávička so sladkým koláčom. Podujatie sa nám veľmi páčilo a tešíme sa na takýto  budúci zraz tých, ktorí sa nezabudli hrať a zabávať.Víťazkám srdečne blahoželáme!

Vitaj nový rok 2019

Rok 2019 - pre nás sú to nové spoločné chvíle, nové zážitky našej "malej, veľkej" rodiny. Nový rok sme zahájili tvorivo a hravo v pracovných terapiách pri našich obľúbených dielničkách s vlastnými výrobkami